Glide.js (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Type
ca: Tipus

en: Throttle
ca: Regula

en: Prev
ca: Ant.

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Direction
ca: Direcció
