Glide.js (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Type
et: Liik

en: Throttle
et: Ventiil

en: Prev
et: Eelmine

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Direction
et: Suund
