Glide.js (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Type
fi: Tyyppi

en: Throttle
fi: Kiihdytys

en: Prev
fi: Edellinen

en: Direction
fi: Suunta
