Glide.js (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Next
he: הבא

en: Type
he: סוג

en: Throttle
he: מצערת

en: Prev
he: קודם

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Direction
he: כיוון
