Glide.js (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Next
it: Successivo

en: Type
it: Tipo

en: Throttle
it: Limitatore

en: Prev
it: Precedente

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Direction
it: Direzione
