Glide.js (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Type
ja: タイプ

en: Throttle
ja: スロットル

en: Prev
ja: 前へ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Direction
ja: 方向
