Glide.js (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Type
lt: Tipas

en: Throttle
lt: Sklendė

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Direction
lt: Kryptis
