Glide.js (1.0.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Type
ms: Jenis

en: Throttle
ms: Pendikit

en: Prev
ms: Sebelum

en: Direction
ms: Arah
