Glide.js (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Type
ta: வகை

en: Throttle
ta: த்ரோட்டில்

en: Prev
ta: முன்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Direction
ta: திசை
