Glide.js (1.1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Next
cs: Další

en: Type
cs: Typ

en: Prev
cs: Předchozí

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Direction
cs: Směr
