Glide.js (1.1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Type
sv: Typ

en: Prev
sv: Föreg

en: Direction
sv: Riktning

en: linear
sv: linjär

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter
