Glide.js (1.1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Type
az: Növ

en: Throttle
az: Drossel

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Direction
az: İstiqamət
