Glide.js (1.1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Throttle
el: Απόπνιξη

en: Prev
el: Προηγ

en: Direction
el: Κατεύθυνση
