Glide.js (1.1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Type
eu: Mota

en: Throttle
eu: Bizkortu

en: Prev
eu: Aur

en: Direction
eu: Helbidea
