Glide.js (1.1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Type
hu: Típus

en: Throttle
hu: Visszafogó

en: Prev
hu: Előző

en: Slider
hu: Csúszka

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Direction
hu: Irány

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: Breakpoints
hu: Töréspontok
