Glide.js (1.1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Throttle
km: បិទ/​បើក​

en: Prev
km: មុន

en: Direction
km: ទិស
