Glide.js (1.1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Type
lv: Veids

en: Throttle
lv: Drosele

en: Prev
lv: Iepr

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Direction
lv: Virziens
