Glide.js (1.1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Throttle
nl: Afknijpen (Throttle)

en: Prev
nl: Vorige

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Direction
nl: Richting

en: bounce
nl: stuiteren
