Glide.js (1.1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Type
sk: Typ

en: Throttle
sk: Urýchlenie

en: Prev
sk: Predch

en: Direction
sk: Smer
