GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (65 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Options
pl: Opcje

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Gallery
pl: Galeria

en: Current
pl: Bieżący

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Close
pl: Zamknij

en: Extras
pl: Dodatki

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Caption
pl: Podpis

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Style
pl: Styl

en: Content title
pl: Tytuł zawartości

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Title text
pl: Tekst tytułu

en: Initial height
pl: Początkowa wysokość

en: Initial width
pl: Początkowa szerokość

en: Custom caption
pl: Własny podpis

en: About
pl: O stronie

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Next »
pl: Następne »

en: Per page gallery
pl: Galeria zdjęć na stronie

en: Per post gallery
pl: Galeria zdjęć we wpisie

en: No gallery
pl: Brak galerii

en: Slideshow settings
pl: Ustawienia pokazu slajdów

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: Max width
pl: Maks. szerokość

en: Transition speed
pl: Szybkość przejścia

en: Scrollbars
pl: Paski przewijania

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Max height
pl: Maksymalna wysokość

en: Example 1
pl: Przykład 1

en: Example 2
pl: Przykład 2

en: Example 3
pl: Przykład 3

en: Example 4
pl: Przykład 4

en: Example 5
pl: Przykład 5

en: Custom Settings
pl: Własne ustawienia

en: Transition type
pl: Typ przejścia

en: Elastic
pl: Elastyczny

en: The transition type.
pl: Typ przejścia.

en: Production (Minified)
pl: Produkcja (Skompresowany)

en: Development (Uncompressed Code)
pl: Deweloperska (Nieskompresowany kod)

en: {current} of {total}
pl: {current} z {total}

en: « Prev
pl: « Poprzednie

en: Slideshow autostart
pl: Autostart pokazu slajdów

en: Slideshow speed
pl: Szybkość pokazu slajdów

en: Start slideshow
pl: Rozpocznij pokaz slajdów

en: Stop slideshow
pl: Zatrzymaj pokaz slajdów

en: Styles and options
pl: Style i opcje

en: Overlay close
pl: Zamykanie nakładki

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Stockholm Syndrome
pl: Syndrom sztokholmski

en: Caption shortening
pl: Skracanie podpisu

en: Caption max length
pl: Maksymalna długość podpisu

en: Gallery (image grouping)
pl: Galeria (grupowanie obrazów)

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
