GLightbox (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (97 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Options
uk: Опції

en: Off
uk: Вимкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Gallery
uk: Галерея

en: Media
uk: Медіа

en: Current
uk: Поточна

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Close
uk: Закрити

en: Extras
uk: Додаткові

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Caption
uk: Підпис

en: Fade
uk: Згасання

en: Style
uk: Стиль

en: Content title
uk: Заголовок матеріалу

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Title text
uk: Текст заголовку

en: Initial height
uk: Початкова висота

en: Initial width
uk: Початкова ширина

en: Custom caption
uk: Власний підпис

en: About
uk: Про модуль

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Next »
uk: Наступна »

en: Per page gallery
uk: Галерея через сторінку

en: Per post gallery
uk: Галерея через матеріал

en: No gallery
uk: Без галереї

en: Slideshow settings
uk: Налаштування слайд-шоу

en: Alt text
uk: Альтернативний текст

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: Transition speed
uk: Швидкість переходу

en: Scrollbars
uk: Смуги прокручування

en: Sets the speed of the fade and elastic transitions, in milliseconds.
uk: Вкажіть швидкість переходу еластик або згасання, у мілісекундах

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1.
uk: Рівень прозорості накладання. Проміжок: від 0 до 1.

en: Sets the speed of the slideshow, in milliseconds.
uk: Вкажіть швидкість показу слайд-шоу, у мілісекундах.

en: Text for the slideshow start button.
uk: Текст для кнопки запуску слайд-шоу.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Max height
uk: Максимальна висота

en: Example 1
uk: Приклад 1

en: Example 2
uk: Приклад 2

en: Example 3
uk: Приклад 3

en: Example 4
uk: Приклад 4

en: Example 5
uk: Приклад 5

en: Custom Settings
uk: Власні Налаштування

en: Transition type
uk: Тип переходу

en: Elastic
uk: Еластик

en: The transition type.
uk: Тип анімації переходу.

en: An automatic slideshow to a content group / gallery.
uk: Автоматичне слайд-шоу групи матеріалів/галереї

en: Text for the previous button in a shared relation group.
uk: Текст для кнопки "Попередній" у загальній зв'язаній групі.

en: Text for the next button in a shared relation group.
uk: Текст для кнопки "Наступний" у загальній зв'язаній групі.

en: Production (Minified)
uk: Робочий (Стиснений)

en: Development (Uncompressed Code)
uk: Для розробників (Код без стиснення)

en: {current} of {total}
uk: {current} з {total}

en: « Prev
uk: « Попередня

en: Slideshow autostart
uk: Автозапуск слайд-шоу

en: If the slideshow should automatically start to play.
uk: Чи слайд-шоу має автоматично починати програватись.

en: Slideshow speed
uk: Швидкість слайд-шоу

en: Start slideshow
uk: Почати слайд-шоу

en: Stop slideshow
uk: Зупинити слайд-шоу

en: Text for the slideshow stop button.
uk: Текст для кнопки зупинити слайд-шоу.

en: Styles and options
uk: Стилі і налаштування

en: Overlay close
uk: Закриття з накладанням

en: Set a maximum width for loaded content. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть максимальну ширину для завантаженого вмісту. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: Set a maximum height for loaded content. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть максимальну висоту для завантаженого вмісту. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Stockholm Syndrome
uk: Стокгольмський синдром

en: stop slideshow
uk: зупинити слайд-шоу

en: Set the initial width, prior to any content being loaded. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть початкову ширину до завантаження будь-якого вмісту. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: Set the initial height, prior to any content being loaded. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть початкову висоту до завантаження будь-якого вмісту. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: Caption shortening
uk: Скорочення підпису

en: Caption max length
uk: Максимальна довжина підпису

en: Hide (do not display image)
uk: Приховати (не відображати зображення)

en: Per field in post gallery
uk: Галерея через поле у матеріалі

en: Per field in page gallery
uk: Галерея через поле на сторінці

en: Gallery (image grouping)
uk: Галерея (групування зображень)

en: Custom gallery
uk: Власна галерея

en: All images on a page with the same gallery value (rel attribute) will be grouped together. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Всі зображення на сторінці з однаковими значеннями галереї (атрибут rel) будуть згруповані. Значення повинні містити тільки латинські літери в нижньому регістрі, цифри та символи підкреслення.

en: Content image style: @style
uk: Стиль зображення у матеріалі: @style

en: Content image style: Hide
uk: Стиль зображення у матеріалі: Приховати

en: Content image style: Original image
uk: Стиль зображення у матеріалі: Оригінальне зображення

en: Custom (with tokens)
uk: Власний (із замінниками)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
uk: Для підтримки замінників має бути встановлений <a href="@token_url">модуль Замінник</a>.

en: Plain (mainly for images)
uk: Плаский (головним чином для зображень)

en: Mobile detection
uk: Визначення мобільного пристрою

en: No special style.
uk: Без окремого стилю.

en: Content image style of first image: @style
uk: Стиль першого зображення у матеріалі: @style

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень

en: Unique per-request gallery token
uk: Унікальний замінник галереї для запиту.

en: Device width
uk: Ширина пристрою

en: start slideshow
uk: почати слайд-шоу
