GLightbox (1.0.10) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Options
ast: Opciones

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
