GLightbox (1.0.13) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
