GLightbox (1.0.15) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Options
el: Επιλογές

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: bottom
el: κάτω

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: width
el: πλάτος

en: Video width
el: Πλάτος βίντεο

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Title text
el: Κείμενο τίτλου

en: Custom caption
el: Προσαρμοσμένη λεζάντα

en: About
el: Περί

en: Per page gallery
el: Ανά σελίδα συλλογή

en: Per post gallery
el: Ανά δημοσίευμα συλλογή

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Production (Minified)
el: Παραγωγής (ελαχιστοποιημένο)

en: Development (Uncompressed Code)
el: Ανάπτυξης (μη συμπιεσμένος κώδικας)

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Configure Responsive Image Styles
el: Ρύθμιση Responsive Στυλ Εικόνων
