GLightbox (1.0.19) - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: None
ms: Tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Default
ms: Lalai

en: Top
ms: Atas

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Options
ms: Opsyen

en: Bottom
ms: Bawah

en: Off
ms: Tutup

en: Custom
ms: Tersuai

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Replacement patterns
ms: Corak gantian

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Debug
ms: Nyahpijat

en: About
ms: Perihal

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)
