GLightbox (1.0.2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: On
az: Aktiv

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Options
az: Seçimlər

en: Bottom
az: Aşağı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Loop
az: Döngə

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: width
az: eni

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: About
az: Haqqında
