GLightbox Media Video (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: None
he: ללא

en: Display
he: תצוגה

en: Text
he: טקסט

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Content title
he: כותרת התוכן

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Alt text
he: טקסט חלופי
