GLightbox Media Video (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: None
nl: Geen

en: Display
nl: Weergeven

en: Text
nl: Tekst

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Link text
nl: Linktekst

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Content title
nl: Inhoudstitel

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Title text
nl: Titeltekst

en: Per page gallery
nl: Per pagina-album

en: Per post gallery
nl: Per inzending-album

en: No gallery
nl: Geen album

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Thumbnail image style
nl: Miniatuurstijl

en: Custom gallery
nl: Aangepast album

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
