GLightbox Media Video (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: yes
cy: ie

en: None
cy: Dim

en: Display
cy: Dangos

en: Text
cy: Testun

en: no
cy: na

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Media
cy: Cyfryngau
