GLightbox Media Video (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: yes
mn: тийм

en: None
mn: Байхгүй

en: Display
mn: Харуулах

en: Text
mn: Текст

en: no
mn: үгүй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
