GLightbox Media Video (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: yes
pl: tak

en: None
pl: Brak

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Text
pl: Tekst

en: no
pl: nie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Caption
pl: Podpis

en: Content title
pl: Tytuł zawartości

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Title text
pl: Tekst tytułu

en: Custom caption
pl: Własny podpis

en: pixels
pl: piksele

en: Per page gallery
pl: Galeria zdjęć na stronie

en: Per post gallery
pl: Galeria zdjęć we wpisie

en: No gallery
pl: Brak galerii

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Thumbnail image style
pl: Styl miniaturki

en: Muted: %muted
pl: Wyciszenie: %muted

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów

en: Size: %width x %height pixels
pl: Rozmiar: %width x %height pikseli
