GLightbox Media Video (1.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: yes
bg: да

en: None
bg: Не

en: Display
bg: Дисплей

en: Text
bg: Текст

en: no
bg: не

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
