GLightbox Media Video (1.0.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: yes
hy: այո

en: None
hy: Ոչ մի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Text
hy: Տեքստ

en: no
hy: ոչ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: pixels
hy: փիքսել

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
