GLightbox Media Video (1.0.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: yes
ta: ஆம்

en: None
ta: இல்லை

en: Display
ta: காட்சி

en: Text
ta: உரை

en: no
ta: இல்லை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Automatic
ta: தானியங்கி

en: Title text
ta: தலைப்பு உரை

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
