GLightbox Media Video (1.0.1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: None
fi: Ei mitään

en: Display
fi: Näyttö

en: Text
fi: Teksti

en: no
fi: ei

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Content title
fi: Sisällön otsikko

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Title text
fi: Otsikkoteksti

en: Custom caption
fi: Kustomoitu alue

en: pixels
fi: pikseliä

en: Per page gallery
fi: Sivugalleriakohtaisesti

en: Per post gallery
fi: Lähetyskohtainen galleria

en: No gallery
fi: Ei galleriaa

en: Alt text
fi: Alt teksti

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Per field in post gallery
fi: Lähetyksen kenttäkohtainen galleria

en: Per field in page gallery
fi: Sivukenttäkohtainen galleria

en: Custom gallery
fi: Kustomoitu galleria

en: All images on a page with the same gallery value (rel attribute) will be grouped together. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fi: Kaikki saman galleria-arvon kuvat ryhmitellään yhteensä samalle sivulle. Se saa sisältää ainoastaan pieniä kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.

en: Custom (with tokens)
fi: Kustomoitu (korvauskuvioiden kanssa)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
fi: Korvauskuviotuen mahdollistamiseksi sinun on asennettava <a href="@token_url">token moduuli</a>.
