GLightbox Media Video (1.0.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: yes
gl: si

en: None
gl: Ningún

en: Display
gl: Visualización

en: Text
gl: Texto

en: no
gl: non

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Caption
gl: Lenda

en: Automatic
gl: Automático

en: Title text
gl: Texto do título

en: pixels
gl: píxeles

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
