GLightbox Media Video (1.0.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: yes
hr: da

en: None
hr: Nema

en: Display
hr: Prikaz

en: Text
hr: Tekst

en: no
hr: ne

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Automatic
hr: Automatski

en: pixels
hr: piksela

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
