GLightbox Media Video (1.0.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
