GLightbox Media Video (1.0.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: yes
lv: jā

en: None
lv: Nav

en: Display
lv: Ekrāns

en: Text
lv: Teksts

en: no
lv: nē

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Caption
lv: Paraksts

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: pixels
lv: pikseļi

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
