GLightbox Media Video (1.0.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: yes
fa: بله

en: None
fa: هیچ

en: Display
fa: نمایش

en: Text
fa: متن

en: no
fa: خیر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Link text
fa: متن واصلی

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Caption
fa: عنوان

en: Title text
fa: متن عنوان

en: pixels
fa: پیکسل

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
