GLightbox Media Video (1.0.1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: yes
tr: evet

en: None
tr: Hiçbiri

en: Display
tr: Gösterim

en: Text
tr: Metin

en: no
tr: hayır

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Caption
tr: Başlık

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Title text
tr: Başlık metni

en: pixels
tr: piksel

en: No gallery
tr: Galeri yok

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Muted: %muted
tr: Sessiz: %muted

en: Muted
tr: Sessiz

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır

en: Size: %width x %height pixels
tr: Boyut: %width x %height piksel
