GLightbox Media Video (1.0.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: yes
ar: نعم

en: None
ar: لا شيء

en: Display
ar: العرض

en: Text
ar: نص

en: no
ar: لا

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Caption
ar: شرح

en: pixels
ar: بكسلات

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
