GLightbox Media Video (1.0.2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: yes
az: bəli

en: None
az: Yoxdur

en: Display
az: Monitor

en: Text
az: Mətn

en: no
az: yox

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Link text
az: Link mətni

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Caption
az: Başlıq

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: pixels
az: piksellər
