GLightbox Media Video (1.0.2) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: yes
ja: はい

en: None
ja: なし

en: Display
ja: 表示

en: Text
ja: テキスト

en: no
ja: いいえ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Media
ja: メディア

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Caption
ja: キャプション

en: Automatic
ja: 自動

en: Title text
ja: タイトルテキスト

en: pixels
ja: ピクセル

en: Per page gallery
ja: ページ毎のギャラリー

en: Per post gallery
ja: 投稿毎のギャラリー

en: No gallery
ja: ギャラリー無し

en: Alt text
ja: 代替テキスト

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Muted: %muted
ja: ミュート: %muted

en: Muted
ja: ミュート

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定

en: Size: %width x %height pixels
ja: サイズ: %width x %height ピクセル
