GLightbox Media Video (1.0.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: yes
ku: بەڵێ

en: None
ku: هیچ

en: Text
ku: دەق

en: no
ku: نەخێر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: pixels
ku: پیکسڵ
