GLightbox Media Video (1.0.2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: yes
lt: taip

en: None
lt: Joks

en: Display
lt: Rodymas

en: Text
lt: Tekstas

en: no
lt: ne

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Caption
lt: Antraštė

en: pixels
lt: pikseliai

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
