GLightbox Media Video (1.0.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: yes
ps: هو

en: None
ps: هېڅ يو

en: Text
ps: متن

en: no
ps: نه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Caption
ps: نوم
