GLightbox Media Video (1.0.2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: yes
vi: có

en: None
vi: Không có

en: Display
vi: Hiển thị

en: Text
vi: Văn bản

en: no
vi: không

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Media
vi: Phương tiện

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Automatic
vi: Tự động

en: Custom caption
vi: Chú thích tùy chỉnh

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
