GLightbox Media Video (1.0.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: yes
ka: დიახ

en: None
ka: არცერთი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Text
ka: ტექსტი

en: no
ka: არა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი
