GLightbox Media Video (1.0.3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: yes
oc: òc

en: None
oc: Pas cap

en: Display
oc: Afichatge

en: Text
oc: Tèxte

en: no
oc: non

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Title text
oc: Tèxte del títol

en: pixels
oc: pixèls

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
